Vstupenky

Update Days: Corestart 6.0 je dvoudenní hybridní konference, která se koná . Sledovat ji můžete přímo v místě konání v Praze nebo online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now. Abychom zajistili Vaše bezpečí, je počet vstupenek Regular z kapacitních důvodů omezen.

2 dny konference 11 přednášek networking diskuzní zóna live-stream záznamy přednášek

Máte zájem o individuální nabídku?

Pokud byste měli zájem o větší počet registrací, například pro celý vývojářský tým, můžeme vám sestavit individuální nabídku. V takovém případě nás prosím kontaktujte na [email protected].

COVID-19: podmínky pro vstup na akci

Pro osobní účast na konferenci v místě konání se nebude nutné prokazovat aplikaci Tečka. Respirátory ani roušky nebudou povinné. Pokud přijde zpřísnění opatření, budeme se řídit platným nařízením vlády.

Máte speciální požadavky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně nákupu registrací na konferenci Update Days: Corestart 6.0 nebo potřebujete s nákupem poradit, napište nám na [email protected].

Storno podmínky

Vstupenku na konferenci Update Days: Corestart 6.0 je možné stornovat nebo bezplatně převést na jinou osobu. Při stornování vstupenky do 31. 3. 2022 je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny vstupenky, při stornování od 1. 4. 2021 pak již 100% z ceny vstupenky.

Pokud nebude možné konferenci kvůli koronavirovým opatřením uskutečnit v místě konání, je možné Regular Ticket vyměnit za Online Ticket s vrácením přeplatku nebo vstupenku stornovat s vrácením celé částky.