Přednášející

Konferencí Vás bude provázet zkušené duo českých MVP – Tomáš Herceg a Michal Altair Valášek, které doplní Roman Jašek, Vojtěch Kožuch a Michal Tichý. Ve dvou dnech a 12 přednáškách zrekapitulují, co se odehrálo v posledních verzích .NETu, co je za poslední roky nového v jazyce C# a jak se změnily frameworky na .NETu postavené.

Michal Altair Valášek

Michal Altair Valášek

ALTAIRIS, Microsoft MVP

Specializuje se na vývoj webových aplikací v ASP.NET a počítačovou bezpečnost. Je také autorem několika stovek odborných článků v mnoha médiích a spoluautorem knihy o datových schránkách a eGovernmentu. Kromě toho je služebně nejstarším českým držitelem titulu Microsoft MVP (Most Valuable Professional), který obhajuje již od roku 2004.

Roman Jašek

Roman Jašek

RIGANTI, Microsoft MVP

Roman Jašek působí ve firmě RIGANTI. Je zároveň oceněný jako Microsoft MVP ve vývojářské kategorii. Věnuje se vývoji webových i mobilních aplikací na platformě .NET. Kromě vývoje se věnuje přednášení a organizaci přednášek a konferencí v rámci organizace Windows User Group.

Tomáš Herceg

Tomáš Herceg

RIGANTI, Microsoft MVP

Dlouholetý Microsoft MVP, zkušený přednášející, a také spoluzakladatel softwarové společnosti RIGANTI, která se zabývá vývojem aplikací na platformě .NET. Poskytuje školení a konzultace na celou oblast .NETu a je také autorem úspěšného open source projektu DotVVM.

Vojtěch Kožuch

Vojtěch Kožuch

ITIXO, .NET Developer

Vojtěch představuje nastupující generaci .NET vývojářů. Spolupracuje se společností ITIXO, kde za dobu svého působení nabyl řadu zkušeností v oblastech návrhu architektury a vývoje webových aplikací. Tyto znalosti se snaží dále předávat ostatním. Mimo svět .NET se věnuje machine learning a AI.

Zdeněk Heller

Zdeněk Heller

Zásilkovna, Solution Architect

Zdeněk Heller se již více než 15 let věnuje profesionálnímu vývoji softwaru. Ovládá více programovacích jazyků jako c#, java, kotlin, scala, typescript a aktivně vyvíjí v jejich ekosystémech. Postupným poznáváním různých paradigmat konverguje k mikroservisní a reaktivní architektuře jako technickému nástroji k implementaci Domain Driven Designu.

Michal Tichý

Michal Tichý

RIGANTI, .NET Developer

Michal je .NET vývojář specializující se na architekturu a vývoj webových aplikací, občas si ale rád odskočí k umělé inteligenci nebo hardwarové integraci. Ve volnějších chvílích pracuje na vývoji DotVVM nebo se snaží předávat znalosti na VUT v Brně.